panelarrow

Centrum voľného času

… pre Vaše potešenie a zábavu!

Hotel Balaton a krásne pláže

| 0 comments

Hotel Balaton

Hotel Balaton a krásne pláže

Dovolenka je na dosah a slniečko pomaly ukazuje svoju silu. Je to predovšetkým záležitosť týchto letných mesiacov, ktoré máme pred sebou a nesmierne sa na nich tešíme. Hotel Balaton je zariadením pre kvalitné ubytovanie a poskytuje nám služby na tej najvyššej úrovni. Hotel Balaton je nielen na vysokej profesionálnej úrovni, čo sa týka služieb, ale je tiež v krásnom prostredí jazera Balaton. Hotel Balaton leží na brehu tohto jazera, ktoré je unikátom v celej Európe, pretože má zaujímavú históriu a veľa krásnych zákutí. Nájdete tu veľmi veľa možností pre odpočinok a tiež vaše aktivity. Štedrá vodná plocha vám umožňuje, aby ste si ju dostýtosti užili. Môžete sa tu naučiť pracovať s člnom, motorovým člnom, skútrom.

Zajazdiť si na vodných lyžiach a naučiť sa surfovať. Je tu mimoriadne obľúbený najmä windsurfing, pretože tu má ideálne podmienky. Jazero má veľmi vhodné podmienky pre menšie deti, pretože teploty tu v letných mesiacoch môžu dosiahnuť aj dvadsaťosem stupňov a brehy sa pomaly znižujú, teda nehrozí, že deti vojdú hneď do hlbokej vody. Pláže sú krásne a máte tu k dispozícii ležadlá, slnečníky, ale i množstvo príležitostí na občerstvenie. Už len si vybrať, či si dáte zmrzlinu, alebo nejaký vychladený drink. Podnebie je podobné ako u nás, keďže táto lokalita je blízko a my sa tam dostaneme za pár hodín autom.


Parse error: syntax error, unexpected ')' in /home/html/centrumvolnehocasu_multihost/centrumvolnehocasu.sk/public_html/wp-content/themes/empo/comments.php on line 63